Nakręć swój biznes!

o dealmedia.pl

Naszym głównym celem jest poszerzanie świadomości przedsiębiorców odnośnie roli filmu w promocji biznesu. istotą działalności w tym zakresie jest prezentacja sposobów pozyskiwania klientów poprzez zagadnienia e-marketingu związane z technologią audiowizualną.

Pragniemy zapewnić państwu miłą i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie, ponieważ spełnienie państwa potrzeb jest dla nas priorytetem. działamy na terenie województwa małopolskiego, w szczególności zaś w bochni oraz krakowie.

Dealmedia.pl należą do firmy kinoamatorskie.pl, której celem jest rozwój niezależnej twórczości filmowej, realizowany poprzez prowadzenie serwisu kinoamatorskie.pl i organizowanie warsztatów filmowych z młodzież‘ w placówkach edukacyjnych.
Celem naszych działań w tym zakresie jest promocja aktywnego i kreatywnego działania młodzieży związanego z tworzeniem własnych filmów.
Wierzymy, że prowadząc oddolne działania przyczynimy się do dynamicznego rozwoju tego rodzaju kultury w naszym kraju, czyniąc województwo małopolskie największym ośrodkiem tego typu formy aktywności.

Zapraszamy państwa do współpracy z naszą firmą!

Michal Koldras
Operator kamery, prowadzący warsztaty.

Od kilku lat profesjonalnie zajmuje się produkcją filmową jako operator filmowy, współpracując w tym zakresie z takimi firmami, jak TVP Kraków, Onet Podróże, czy Dziennik Polski. Prowadzi również warsztaty filmowe, będąc jednocześnie redaktorem naczelnym serwisu Kinoamatorskie.pl, który patronuje piętnastu festiwalom filmowym w Polsce.
Polecają nas:

Jacek BIERNAT [firma: BIK-AUTO] (Grodkowice)

"Polecam serdecznie współpracę z Dealmedia.pl. Oprócz satysfakcjonującego filmu instruktażowego, mogłem liczyć na fachowe doradztwo, które w pełni odpowiadało potrzebom promocji mojej firmy."