Nakręć swój biznes!

Oferta

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty:

Spot reklamowy Krótka forma przekazu. Ma za zadanie zaznajomić widza z profilem Twojej działalności, pokazać mu czym się zajmujesz i dlaczego powinien wybrać właśnie Twoją firmę. Doskonały wybór jeśli chodzi o aspekt informacyjno-perswazyjny.
Film instruktażowy Innowacyjny i sprytny sposób na reklamę Twojej firmy, bądź produktów, które sprzedajesz. Film instruktażowy stawia Twoją firmę/Ciebie w roli specjalisty, który prowadzi widza krok po kroku do wskazanego celu. Film ma charakter bardzo praktycznego poradnika, dzięki czemu cieszy się dużym zainteresowaniem.
Film promocyjny Dłuższa forma przekazu. Film pokazuje Twoją firmę w szerszym kontekście, pozwalając na wykreowanie pożądanego wizerunku w oczach widza. Koncpecja ta polecana jest szczególnie przedsiębiorcom, którym zależy na całościowej prezentacji największych atutów firmy.
Film szkoleniowy Opcja szczególnie polecana osobom zatrudniającym pracowników. Ten wewnętrznie dostępny film może być swoistym dekalogiem każdego nowo zatrudnionego pracownika. Posiadanie takiego filmu w zbiorach firmy pozwala zaoszczędzić wiele czasu oraz ułatwia start nowym pracownikom.
Film eventowy Profesjonalna rejestracja eventów organizowanych, bądź sponsorowanych przez Twoją firmę. Ta oferta kierowana jest szczególnie do przedsiębiorców, którzy cenią sobie szczegółową dokumentację oraz dbają o atrakcyjną formę przedstawienia historii firmy.
Wideo-wizytówka Film przedstawiający Twój produkt. Taka forma przekazu ma za zadanie w sposób atrakcyjny zaprezentować wskazane elementy Twojej oferty. Komunikat taki jest znacznie przyjemniejszy i skuteczniejszy w relacji z klientem, aniżeli połączenie zdjęcia z opisem.
Postprodukcja Świetny wybór dla osób, które posiadają surowy (niezmontowany) materiał filmowy. Nasza firma zajmie się jego obróbką, dostarczając gotowy produkt.

Kliencie, poznałeś już naszą ofertę. Zapraszamy Cię zatem do kontaktu z nami! Powiedz nam, jak możemy Ci pomóc.

Polecają nas:

Jacek BIERNAT [firma: BIK-AUTO] (Grodkowice)

"Polecam serdecznie współpracę z Dealmedia.pl. Oprócz satysfakcjonującego filmu instruktażowego, mogłem liczyć na fachowe doradztwo, które w pełni odpowiadało potrzebom promocji mojej firmy."