Kim jesteśmy?

Naszym głównym celem jest poszerzanie świadomości przedsiębiorców odnośnie roli filmu w promocji biznesu.

Pragniemy zapewnić państwu miłą i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie, ponieważ spełnienie państwa potrzeb jest dla nas priorytetem. działamy na terenie województwa małopolskiego, w szczególności zaś w Bochni oraz Krakowie.

 

Rozwój niezależności

Dealmedia.pl należą do firmy Kinoamatorskie.pl, której celem jest rozwój niezależnej twórczości filmowej, realizowany poprzez prowadzenie serwisu kinoamatorskie.pl i organizowanie warsztatów filmowych z młodzież‘ w placówkach edukacyjnych.

 

Odpowiedzialność

Wierzymy, że prowadząc oddolne działania przyczynimy się do dynamicznego rozwoju tego rodzaju kultury w naszym kraju, czyniąc województwo małopolskie największym ośrodkiem tego typu formy aktywności.

 

Doświadczenie

Od 2011 roku odwiedziliśmy mnóstwo zróżnicowanych planów filmowych, pracując dla Klientów z różnych branż. Ten kapitał pozwala nam na tworzenie spójnych i atrakcyjnych filmów skierowanych bezpośrednio do odbiorcy usług naszych Klientów.

 

Profesjonalizm

Jesteśmy od tego aby doradzić, a nie natarczywie "wciskać" nasze usługi, dlatego też nie inwestujemy w promocję. Wierzymy, że najlepszą formą reklamy są nasi zadowoleni Klienci.

Zaufali nam

Adobe
cisco
Evernote
Google Drive
Joomla
YouTube